Toplu SMS

Okul SMS Paneli

 

e-Okul Öğrenci Toplu SMS Paneli

Veli bilgilendirme, Duyuru, Öğrenci Devamsızlık, Deneme Sınav Sonucu, Toplantı, Özel Gün ve haftalar... vb. Etkinlik Mesajlarınızı Saniyeler içinde SMS ile Yollayın

okullara özel başlıklı sms ve öğrenci sms sistemi

Türkiye’de kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselere Kurumsal Toplu SMS ve Mesajlaşma çözümleri sağlama konusunda, uzun süren çalışmalarımız sonucunda ilk ve tek servis sağlayıcısıyız. MEGATL SMS Toplu Mesaj hizmetimiz tüm Türkiye’ye gönderim yapabileceğiniz bir alt yapıya sahiptir. MEGATL SMS Toplu Mesajlaşmanın en büyük avantajı Okulların evrak yükünden telefon trafiğinden kurtarmak ve tüm öğrenci velilerine en kısa sürede ulaşma imkanı sunmasıdır.

 

 

Okul SMS sistemi Nedir?

* Başlıklı toplu sms sistemimiz ile gönderilen mesajlarda telefon numarası yerine "Kurum Adınız" yazar. Sms başlıkları (ORGİNATOR) en az 3 ve en fazla 11 karakterden oluşur.
* e-Okul MEGATL SMS sistemi üzerinden Excel formatında indireceğiniz sınıf listelerinizi kolayca toplu bir şekilde rehberinize aktarabilirsiniz.
* Kolay rehber özelliği, Sınıf ve Personelinizi rehberinizde kayıt edebilir ve gruplayabilirsiniz. Örn: "8/C Sınıfı", "Öğretmenler", "Pansiyon" vb...
* Mesajlarınız saniyeler içinde alıcıya ulaşır. İletim durumlarını gönderim SMS panelinden kolayca takip edebilirsiniz.
* Gitmeyen mesajlarınız otomatik olarak iade edilir, hak kaybınız oluşmaz. İade edilen mesajların takibini de Okul SMS panelİ üzerinden kolayca yapasınız.
* Aldığınız Kurumsal sms paketinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Okul sms paketinizi bitene kadar ve süre kısıtlamanız olmadan kullanırsınız.
* Gönderdiğiniz mesajlarınız rapor olarak saklanır ve geçmiş aylara ait raporlarınızı Excel formatında indirebilirsiniz.
* Program kurulumu gerektirmez. Bilgisyar veya cep telefonu ile internet olan her yerden okul mesaj sistemine giriş yapabilir ve mesaj yollayabilirsiniz.
* İster E-Okul sitilinde sayfadan isterseniz okul numarasından dilediğiniz kadar öğrenciye saniyeler içinde tek tuşla SMS ile devamsızlık bildiriminde bulunun.
* Öğrencilerin sadece okul numarasını ekrana girerek, anında mesaj gönderin, üstelik her bir öğrenciye/veliye özel hitaplı mesaj ayrıcalığıyla.
* Excel dosyasında bulunan öğrenci kayıtlarınızı, farklı bir işlemle uğraşmadan anında sisteme kaydedin..Üstelik sınıfları bile sistem otomatik oluştursun.
* Bir öğrenciye ait 4 veya daha fazla farklı veli adı ve telefon numarası girebilir ve bunu istediğiniz modülde kullanabilirsiniz. İster sadece birine ister ikisine isterseniz tüm veli ve öğrenci kayıtlarına de aynı anda SMS gönderebilirsini
* Dilediğiniz sayıda alt kullanıcıyı/öğretmeni ve müdür yardımcısını yetkilendirip, ana hesap üzerinden tüm işlemleri kontrol edin. Dilerseniz alt kullanıcılara farklı sınıf yetkileri verip, sorumlulukları paylaştırın.
* Hem E-Okul sınav sonucu hem de piyasadaki tüm Deneme Sınav Modülleri ile %100 Uyumlu çalışan sistemimiz üzerinden anında sms ile not bildirimleri yapın
* Birden fazla okul, etkinlik gurubu yapı barındıran üyelerimiz için tasarlanan sistemimizde hiç bir kayıt karışmaz, dilediğiniz gibi filtre yapabilirsiniz.
* İletilmeyen mesajları/yanlış verilen telefon numaralarını en aza indirmek parmağınızın ucunda! Raporlardan sadece iletilmeyenleri Excel sınıf listesi formatında alın ve kolayca doğru bilgileri talep edin.

 

Okullar için Gerekli Aktivason Belgeleri

1- Abone Sözleşmesini Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra İlk ve Son sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için Tıklayınız
2- Kimlik Fotokopisi: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Ehliyetinin önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(Yeni tip Sürücü ehliyetleri üzerinde T.C. numarası yazmadığından dolayı kabul edilmemektedir.). 
3- Görev Yeri Belgesi: Okul Müdürü olduğunuza dair MEBBİS sistemi üzerinden alacağınız belgenin gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca Okul Aile Birliği adına da başkan tarafından dolurulacak sözleşme ve belgelerle de satın alma işlemi yapılabilir. Belgelerde mühür ve kaşe mecburidir.
4- E-Devlet üzerinden alınmış yerleşim yeri (İkamet belgesi) edinmek için Tıklayınız.>>>

 

ÖNEMLİ BİLGİ! 
Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir..

  Toplu SMS Paket Fiyatlarımız.

  ÜYE GİRİŞİ

  Cep Telefonunuz

  ÜYE OL
  Sistem Nasıl Çalışır

  1. Ücretsiz olarak üyelik oluşturun

  2. Test kredileri ile sistemi ücretsiz deneyin

  3. Başlık talebi yapın ve gerekli evrakları gönderin

  4. İhtiyacınız olan gönderim adetine göre SMS paketi satın alın

  5. Kendi başlığınız ile SMS göndermeye başlayın

  SMS Fiyatları

  5.000 SMS

  80

  Başlıklı Toplu SMS

  Hitaplı SMS Gönderimi

  SINIRSIZ DESTEK

  10.000 SMS

  120

  Başlıklı Toplu SMS

  Hitaplı SMS Gönderimi

  SINIRSIZ DESTEK

  25.000 SMS

  300

  Başlıklı Toplu SMS

  Hitaplı SMS Gönderimi

  SINIRSIZ DESTEK

  50.000 SMS

  600

  Başlıklı Toplu SMS

  Hitaplı SMS Gönderimi

  SINIRSIZ DESTEK

  100.000 SMS

  1100

  Başlıklı Toplu SMS

  Hitaplı SMS Gönderimi

  SINIRSIZ DESTEK

  250.000 SMS

  2500

  Başlıklı Toplu SMS

  Hitaplı SMS Gönderimi

  SINIRSIZ DESTEK

  500.000 SMS

  5000

  Başlıklı Toplu SMS

  Hitaplı SMS Gönderimi

  SINIRSIZ DESTEK

  1.000.000 SMS

  10.000

  Başlıklı Toplu SMS

  Hitaplı SMS Gönderimi

  SINIRSIZ DESTEK

  Mobil Uygulama
  • SMS Mobil Uygulama

   Hızınıza Hız Gücünüze Güç Katar.

   mobil uygulama  mobil uygulama
  Gerekli Evraklar

  1. Ücretsiz olarak üyelik oluşturun

  2. Toplu SMS Kullanımında Bireysel Aboneler için Gerekli Olan Evraklar

  * Kimlik belgesi fotokopisi

  * Toplu Sms Abonelik Sözleşmesi

  * Toplu Sms Orginatör kayıt formu

  3. Toplu SMS Kullanımında Kurumsal Aboneler için Gerekli Olan Evraklar

  * Kimlik belgesi fotokopisi

  * Toplu Sms Abonelik Sözleşmesi

  * Toplu Sms Orginatör kayıt formu

  * Toplu Sms kullanacak kurum ile ilgili resmi belge

  Banka Bilgileri
  VAKIF BANKTR43 0001 5001 5800 7304 5861 08İREM AYHAN
  HALK BANKASITR87 0001 2009 3620 0001 0279 38İREM AYHAN
  İŞ BANKASITR72 0006 4000 0018 3300 5068 87İREM AYHAN
  GARANTI BANKASITR54 0006 2001 2540 0006 6957 91İREM AYHAN
  T.C ZİRAAT BANKASITR28 0001 0000 9157 5997 3350 03VEYSİ ASLAN
  Hakkımızda

  MEGATLSMS, Elektronik iletiler kullanımı ve telekominikasyon  alanında 2007 yılından bu yana kaliteli ve ekonomik hizmet sunmanın yanı sıra başarının ancak müşteri beklentileri ve teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktan geçtiğinin farkındalığı ile hareket etmektedir.

  MEGATLSMS kurumsal ve bireysel müşterilerinin bugün ve gelecekte de ihtiyaç duyabileceği tüm ürün ve hizmetleri uzman yazılım ekibiyle geliştirmekte olup alanında uzman müşteri temsilcileriyle sizlere sunmaktadır

  MEGATLSMS Toplu Sms, Kurumsal Sms, Başlıklı sms, Ögrenci no ile sms hizmetlerini ucuz sms politikasıyla sunan bir TOPLU SMS sitesidir..

  Kaliteli ve ekonomik hizmet sunan MEGATLSMS, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına yön vermektedir.

  Vizyonumuz


  MEGATLSMS olarak teknoloji ve iletişim alanında müşterilerine en kaliteli hizmetleri en ucuz ve zamanında sunan bir şirket olmaktır.

  Misyonumuz


  - Müşteri odaklı bir bakış açısıyla teknoloji ve hizmetleri en kısa zamanda müşterilerine sunarak, her zaman, yüksek standartlarda hizmet vermek.

  - Müşteri odaklı

  - Yenilikçi

  - Hesaplı

  - Her zaman çözüm üretebilmek

  - Güvenilir, kaliteli bir hizmet

  - İletişim sektörüne farklı alternatifler kazandıracak hizmetler sunmak

  İletişim
  Yetkili

  Veysi ASLAN

  Adres

  Bağcılar Mah. 1151 Sok. Yiğit Demir Yapı İdeal Evler 5 Sitesi E Blok Kat:6 No:14 Bağlar / DİYARBAKIR

  Sabit

  0(531) 936 58 62

  Gsm

  0 (541) 811 29 29


  0 (546) 936 58 62

  Whatsapp

  0 (546) 936 58 62

  Faks

  0 (546) 936 58 62

  Eposta

  megatlsms@hotmail.com  Elektronik Haberleşme ile ilgili her türlü bilgi ve talepleriniz için iletişim formunu kullanabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bilgi talep formundaki iletinilze ilgili birimimiz en kısa süre içinde size konu ile ilgili bilgi verecektir.

  Ad Soyad

  GSM

  E-Posta

  Konu

  Mesajınız

  ŞİFREMİ UNUTTUM

  Cep Telefonunuz